Dr. Nicholas Perricone | Anti Aging Ürünler

"Ebeveynlerimiz gibi yaşlanmak zorunda değiliz; ilerleyen yaşlarımızda bile canlı ve sağlıklı görünebiliriz. Yaşlanma sürecini uzakta tutmak için tek yol estetik operasyonlar değildir."

Dr. Nicholas V. Perricone

Dr. Nicholas Perricone Kimdir ?

Nicholas Perricone, MD, FACN , yönetim kurulu onaylı klinik ve araştırma dermatoloğudur ve NV Perricone MD, Ltd'nin CEO sudur. 

The Perricone Promise (Warner kitapları 2004), The Perricone Prescription (Harper Collins 2002) ve THe Wrinkle Cure (Warner kitapları 1998) gibi New York Times Best Seller olan kitapların yazarıdır.

On yıllık bir araştırmayla enflamasyona bağlı yaşlanmanın, yaşa bağlı rahatsızlıkların ve yaşlanmanın tek mükemmel hızlandırıcısı olduğunu göstermiş olan Inflammation Theory of Aging'in babası olarak saygı görmüştür. 

Dr. Perricone'nin sürekli var olan araştırmaları ve çığır açan ürünleri, beslenme ve cilt bakımı alanlarının her ikisinde de onu gelişmelerde ön planda tutmuştur. Dünyadaki milyonlarca insan yaşlanmanın görünür ve görünmez izleriyle savaşır durumda olduğundan, O'nun araştırmaları ve anti aging ürünleri yön değiştirmiştir. 

Dermatoloji Amerikan yönetim kurulu tarafından sertifikalandırılmıştır. New York Bilim Akademisi ve Amerikan Beslenme Derneğinin bir üyesidir. Aynı zamanda, Amerikan dermatoloji akademisinin ve Dermatoloji araştırma toplumunun bir üyesidir..

PERRICONE'Yİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ